Pouzdro kniha BOOK pro iPhone 7 Plus, iPhone 8 +

Kód: PZIP 7P BOOK
Neohodnoceno
Značka: OEM iPhone
199 Kč 164,46 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Pouzdro typu KNIHA vyrobené pro maximální ochranu a uživatelský komfort při nošení vašeho mobilního telefonu. Díky profesionální výrobě a přesným výřezům nepřijdete o žádnou z funkcí vašeho mobilního telefonu včetně fotoaparátu, mikrofonu anebo nabíjení. Pokud toto pouzdro ještě doplníte o tvrzené sklo z naší nabídky, získá váš telefon nejdokonalejší brnění.

Detailní informace

Barva: Černá
Na centrálním skladě | PZIP 7P BOOK
Můžeme doručit do: 25.1.2021
199 Kč
164,46 Kč bez DPH
Barva: Červená
Na centrálním skladě | PZIP 7P BOOK RED
Můžeme doručit do: 25.1.2021
199 Kč
164,46 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Námi dodávaná pouzdra jsou v podstatě dvě pouzdra v jednom. Vnitřní TPU pouzdro je vyráběno z měkčeného silikonu, a dokonale obepne celý přístroj při zachování všech funkcí a dostupnosti tlačítek. KNIHA, tedy vnější obal, je z odolného omyvatelného materiálu a poskytuje několik funkcí navíc. Zajišťuje optimální ochranu vašeho zařízení včetně displeje a obsahuje několik kapsiček pro různé karty anebo doklady. V podstatě může sloužit i jako skromná peněženka. U většiny pouzder typu BOOK  z naší nabídky, lze také postavit přístroj naležato, této funkce lze využít třeba při sledování videí. Ve většině případech je pouzdro schopno při pádu pohltit náraz a zabránit tak rozbití displeje. 

V dnešní době kovových a skleněných "klouzavých" telefonů, je toto pouzdro dokonalou celkovou ochranou.

Pokud si toto pouzdro doplníte ještě o tvrzené sklo, které vám rádi prodáme a nalepíme v naší prodejně, získáte tím ideální ochranu vašeho mobilního telefonu.

Objednací kód: PZIP 7P BOOK

Určené pro model: apple iPhone 7 +, iPhone 8 Plus
Dodávané: Prodejní balení, sáček/BULK

Doplňkové parametry

Kategorie: Pouzdra Book
Záruka: 2 roky